Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Drugi czerwcowy Obiad w sadzie Owoce Lutyni plus kiermasz

30 czerwca @ 12:00 - 17:00

Zapraszamy do naszego sadu, który w tym roku rozkwita w pięknej, soczystej zieleni i kolorach. W tej malowniczej przestrzeni o powierzchni ponad 6 hektarów znajdziecie wiele możliwości relaksu i odpoczynku. Możecie zanurzyć się w bujnym krajobrazie, gdzie zielenie traw, kwiatów i drzew tworzą niezwykłą harmonię natury.

Ale to nie wszystko, co mamy do zaoferowania! Podczas wizyty w naszym ogrodzie, będziesz mógł delektować się nie tylko pięknem otoczenia, ale także wyśmienitym jedzeniem. Przygotujemy dla Ciebie domowy obiad, korzystając z najświeższych i najsmaczniejszych składników. Będziesz mógł rozkoszować się pysznym jedzeniem na świeżym powietrzu, ciesząc się harmonią natury wokół Ciebie.

Po obiedzie nie możesz przegapić naszych wyjątkowych deserów. Oferujemy szeroki wybór ciast, które z pewnością umilą Ci pobyt w ogrodzie.

Oprócz wspaniałego jedzenia, będziesz miał również okazję spotkać wyjątkowych dolnośląskich rzemieślników, którzy swoimi umiejętnościami twórczymi zachwycą Cię swoimi produktami spożywczymi i rękodziełami.

Nie zapomnieliśmy również o naszych najmłodszych gościach! W naszym ogrodzie czeka na nich zespół animatorów, którzy zapewnią im wiele radości i beztroskiej zabawy. Dzieci będą miały okazję uczestniczyć w ciekawych i interaktywnych aktywnościach, które rozbudzą ich kreatywność i wyobraźnię.

Nie możemy się doczekać, aż odwiedzisz nasz sad. Zapraszamy Cię serdecznie do spędzenia czasu w otoczeniu przyrody, delektowania się wyśmienitym jedzeniem i odkrywania niezwykłych talentów lokalnych twórców. Będziemy czekać z niecierpliwością!

Szczegóły

Data:
30 czerwca
Godzina:
12:00 - 17:00

Miejsce wydarzenia

Kiermasz
Wiśniowa 22
Lutynia, 55-330
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia